Strona główna » OŚRODKI WCZASOWE/ HOTELE NA SPRZEDAŻ » Bieszczady ośrodek wczasowy na sprzedaż, Hotel w Bieszczadach na sprzedaż

Poprzednie Poprzednie     Bieszczady ośrodek wczasowy na sprzedaż, Hotel w Bieszczadach na sprzedaż oferta specjalna     Następne Następne
Typ obiektu: Hotel-Ośrodek wczasowy sprzedaż
Transakcja: Sprzedaż
Miasto: Bieszczady
Bieszczady hotel na sprzedaż.
Doskonałe miejsce na wypoczynek oraz wyjazdy integracyjne i szkoleniowe.
Obiekt pięciokondygnacyjny, posiada dwie klimatyzowane sale konferencyjne 80-120 miejsc i 36-40 miejsc, centrum odnowy z gabinetami zabiegowymi, sale fitness z sauną.
Jedna sala restauracyjna,jedna sala klubowa oraz karczma regionalna.Przystosowany obiekt do gości niepełnosprawnych.Kategoryzacja hotel trzy gwiazdkowy.
Teren ogrodzony 2 ha w dębowym parku,gwarantowana cisza i spokój, korty tenisowa,bacówka -grill,parking monitorowany. 

Obiekt usytuowany w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, przy tzw. Dużej Pętli Bieszczadzkiej, w rejonie z najbardziej rozbudowaną infrastrukturą narciarską na Podkarpaciu (Stacja Narciarska Gromadzyń, Stacja Narciarska Laworta, wyciągi orczykowe i krzesełkowe), w niedalekiej odległości od Zalewu Solińskiego.

Obiekt o dużym potencjale.Ze względu na położenie czyli południowy stok Góry Laworta ,otoczony parkiem może być wykorzystywany jako hotel ewentualnie jako dom spokojnej starości.

Cena 9 500 000 netto do negocjacji.
Możliwość pozyskania do 70 % kosztów na rozbudowę i zakup z programu funduszy europejskich w województwie podkarpackiem.

Poszukujący nieruchomości nie płaci prowizji.
Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy dalsze szczegóły oferty.
Czynsz netto/m228
Przeznaczeniehotel
Wolna powierzchnia (m2)2400
KONTAKT601 898 898
Ilość pokoi54
Pokoje z łazienkamiTak
ParkingTak
BasenNie
SolariumTak
Powierzchnia całkowita (m2)2400
Powierzchnia działki (m2)20000
Cena9500000
SaunaTak
JacuzziTak
Opublikowano 2015-07-11
Zdjęcia
     
          
LOKALIZACJA

«